لوله گالوانیزه

اگر در خانه ای زندگی می کنید که عمری بیش از 30 سال دارد به احتمال زیاد در ساختمان شما لوله گالوانیزه به کار رفته است. اگرچه این لوله در ابتدا فقط برای انتقال آب آشامیدنی به کار می رفت، اکنون بیشتر برای سیستم فاضلاب و آبیاری استفاده می شود.

مزایای لوله گالوانیزه

این لوله ها با روی و فولاد پوشانده شده اند. این مساله باعث با دوام تر شدن این لوله ها نسبت به لوله هایی که از استیل یا آهن ساخته شده اند شده است. لوله گالوانیزه همچنین سطح حفاظت لوله را هم از طریق استفاده از روی که جلوی خوردگی را می گیرد بالا برده است.

قدمت لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه دارای عمر بسیار طولانی ای است. آنها تا 40 سال عمر می کنند. به هر حال در صورتی که آب مصرفی شما حاوی مقادیر زیادی از مواد معدنی است یا سختی آب منطقه شما بالا است عمر لوله شما کوتاه تر خواهد بود. بهتر است که قبل از نصب لوله گالوانیزه با کارشناسان ما مشورت کنید. کارشناس با تست آب شما تشخیص می دهد که بهترین نوع لوله برای منزل شما چه لوله ای است.

لوله گالوانیزه به واکنش نشان دادن به مواد معدنی موجود در آب تمایل دارد. در نتیجه این واکنش کلسیم تولید می شود که با نشست کردن در لوله به مرور زمان باعث کم شدن فشار آب می شود.

لوله گالوانیزه استیل همچنین بعد از مدتی دچار زنگ زدگی می شوند. این زنگ زدگی از داخل لوله شروع می شود.

لوله گالوانیزه چه معایبی دارد؟

زنگ زدگی داخلی : علی رغم استفاده از روی این لوله ها دچار زنگ زدگی می شوند که ممکن است باعث نشت آب شود.

اتصالات غیر مقاوم : رزوه اکثر اتصالات لوله های گالوانیزه غیر مقاوم بوده و در معرض نشت و زنگ زدگی قرار دارند.

آلودگی آب : وقتی که لوله ها شروع به زنگ زدگی می کنند کیفیت آب منزل شما کاهش پیدا می کند و حتی می تواند رنگ آن را تغییر دهد.

معمولا شرکت های بیمه خانه هایی را که در آنها از لوله گالوانیزه استفاده شده بیمه نمی کنند.

جهت اطلاع از قیمت لوله گالوانیزه و مشاوره درباره خرید لوله گالوانیزه با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :